Gonty drewniane


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma EkoDachPol zajmuje się również produkcją oraz sprzedażą tradycyjnych gontów drewnianych pióro – wpust, łupanych maszynowo.

Gonty drewniane i wióry są wdzięcznym materiałem do krycia dachów, można je ułożyć na każdym dachu, nawet o bardzo skomplikowanym kształcie. Oryginalnie prezentują się na dachach tradycyjnych domów drewnianych oraz dworków, jak również w zastosowaniu w nowoczesnej architekturze.

Oferujemy sprzedaż standardowych gontów o wymiarach:
długość 60 cm
szerokość 10 cm
grubość 2,5 cm

Rodzaj drewna: świerk, osika.

Dachówka modrzewiowa


Firma EkoDachPol chcąc sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów zajmuje się importem dachówki modrzewiowej, łupanej ręcznie.

Dachówka wykonana jest z modrzewia syberyjskiego, klasy pierwszej, bezsęcznej.
Jest to szlachetny oraz długowieczny materiał na pokrycie dachu. Szczególnie doceniany w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz innych krajach Europy Zachodniej.

Dachówka modrzewiowa jest doskonałym materiałem budowlanym nie tylko ze względu na jej właściwości mechaniczne, lecz również z powodu wyglądu – pokrycie dachu lub ścian spełnia wysokie wymagania estetyczne. Kawałek natury, jej miękkie i ostre linie, srebrno – szary kolor harmonijnie wtapiają się w krajobraz zapewniając strukturę wyjątkowym urokiem.

Dachówki osikowe


Dranica

Zajmujemy się również sprzedażą dachówki osikowej łupanej ręcznie – dranicy.


Karpiówka

Sprzedajemy także dachówkę osikową – karpiówkę, struganą maszynowo.